vistan98@ukr.net

+38 (068) 876-77-70

+38 (061) 764-65-97

(061) 764-31-79

пн-пт 09:00-17:00

Про нас

Компанія “ВІСТАН” працює на ринку послуг з металообробки з 2002 року. Наша компанія здатна виконати будь-яке замовлення по обробці металу якісно, ​​оперативно і надійно. Будь-яка обробка металу в нашій компанії – це надійний налагоджений процес. На підприємстві встановлено і задіяно у виробничому процесі високотехнологічне обладнання світового лідера по обробці листового металу: TRUMPF . Це дозволяє нам обробляти деталі будь-якої конфігурації і складності з високими параметрами точності і швидкості.

Наші співробітники – висококваліфіковані фахівці, здатні вирішувати складні і нестандартні задачі.

Домігшись успіху в лістообработке металу, ми не зупиняємося на досягнутих успіхах, а пробуємо себе в нових напрямках, таких як системи автономного енергозабезпечення.

Читати далі

Перспективні напрямки нашої діяльності

Проектування та створення документації

Розробка конструкторської документації для різних типових механічних конструкцій та обладнання.

Раскрой листового металу

Резка відбувається з підтримкою координованого пробівного центра з ЧПУ TRUMPF висококоректним німецьким обладнанням з можливістю обробки листів толщиною від 0,55 до 6,0 мм і габаритними розмірами до 3000 мм, погрешність позиціонування +/- 0,1 мм.

 

Перфорація

Перфорований металочерепиця методом висечки відвертає нужні розміри із заданим розривом між ними. Використовують дані марки, її толщина, габаритні розміри списку, діаметр відвернення і розширення між ними, доступ до краю списку.

Гібка

Ми здійснюємо гнучкі металічні профілі в одній або декількох плоскостях під різними углами. Виробляють різні замкнуті та незамкнуті профілі, коробки, коробу.

Вальцовка

Це процедура, завдяки якій можна деформувати металеве виробництво.

Нанесені різні види покриття

Наносимо різні види покриття.

Наші переваги


Висока якість за вигідними цінами


Мінімальні терміни виготовлення виробів


Знижки за обсяг і постійним клієнтам


Оплата за безготівковим розрахунком

«Вістан»

Компанія «Вістан» пропонує художню (декоративну) перфорацію листового металу см. www.perfostyle.com.ua, яка дуже гармонійно поєднується в сучасному інтер’єрі і екстер’єрі будівель з різними архітектурними стилями.
Декоративні перфоровані панно, вивіски здатні прикрасити будь-яке приміщення, а майстерно зроблене освітлення дасть воістину безмежні можливості для творчості

Послуги металообробки Запоріжжя (Україна) на замовлення від компанії – VISTAN

Металообробка від компанії “Вістан” проводиться за всіма нормами і стандартами, у відповідності з усіма вимогами і нормами, на спеціалізованому вузькопрофільному обладнанні з застосуванням спеціальних технологій, інструментів кваліфікованими майстрами, які володіють досвідом, знаннями, навичками і вміннями в даній сфері. Персональні замовлення на металообробку приймаються як від приватних осіб разово, так і від підприємців, виробничих компаній і комерційних організацій на постійній регулярній основі систематично, в будь-яких обсягах, формах і розмірах. Послуги металообробки виконуються своєчасно, на високому належному рівні, на вигідних умовах і за прийнятною демократичною вартості. Щоб була виконана якісно металообробка, виробництво забезпечено всім для цього необхідним в повному обсязі.

Ответы на самые задаваемые вопросы
❶ Работаете ли Вы с бюджетными организациями?

Да, мы работаем с бюджетными организациями, нашими клиентами были: ПРАТ КР «РОШЕН», Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Донецької міської ради Донецької області, Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ТОВ «МАШХОЛДИНГ», АТ «ДНІПРОВАЖМАШ», ТОВ «Укрспецмаш», ТОВ «ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕКОБУДПРОЕКТ», ТОВ «ЕКО-ІНВЕСТ», ТОВ «БК «Міськбудінвест», ТОВ «ІНДАСТРІАЛ БІЛДІНГ КОМПАНІ», ТОВ НВП «ДНІПРОЕНЕРГОСТАЛЬ», ТОВ «ТЕПЛОМАШ», ТОВ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНИХ ЗАПЧАСТИН», ТОВ НВП «АГРОМАШІНВЕСТ», Благодійний фонд «Розвиток України».

❷ Чем занимается компания VISTAN?

Компания «ВИСТАН» работает на рынке услуг по металлообработке с 2002 года. Наша компания способна выполнить любой заказ по обработке металла качественно, оперативно и надежно.

❸ Как с Вами связаться ?

Вы можете позвонить по телефонам: +38 (068) 876-77-70; +38 (061) 764-65-97; (061) 764-31-79;

❹ В каких регионах Вы работаете?

Наша компания работает по всей Украине.